Programma 2016

Activiteit Datum / Periode NWL (M/V) JUN (M/V) Soort
 2016
Trainingswedstrijd ’t Loo 30-jan M/V M/V Training
Trainingswedstrijd ’t Loo 6-feb M/V M/V Training
Trainingswedstrijd ’t Loo 13-feb M/V M/V Training
Trainingsstage Girona Spanje 20 t/m 27 februari M/V M/V Training
Omloop Schijndel 6-mrt M Omloop
Trainingswedstrijd Hattemerbroek 12-mrt M/V M/V Training
Omloop van Strijen 12-mrt V V Omloop
Omloop Herk-De-Stad (B) 13-mrt M Omloop
Zwanenburg Ronde van de Bataaf 19-mrt M Criterium
Koepelrace Lierop 20-mrt M Klassieker
Ronde van het Lage Land 20-mrt M Klassieker
Trainingswedstrijd Hattemerbroek 26-mrt M/V M/V Training
Essen Omloop België 27-mrt M Omloop
Grote Ronde van Gerwen 28-mrt M Criterium
D’n Bergse wielerronde 28-mrt V V Criterium
Ronde van Gouda 2-apr V V Criterium
Omloop Noord-West Overijssel 2-apr M M Klassieker
Omloop Beveren-Waas (B) 2-apr M Omloop
Wielerronde van Oploo 3-apr M Criterium
Energiewacht Tour 6 t/m 9 april V Meerdaagse
Rotterdam RWC Ahoy Clubparcours 9-apr V Criterium
Zuiderzeeronde 9-apr M M Klassieker
Rund um Steinfurt (D) 10-apr M Omloop
Omloop door het land van Kleine Hein 16-apr M/V M/V Klassieker
Wim Hendriks Trofee 23-apr M Klassieker
Zandhoven (B) 23-apr M Omloop
Kasseien criterium Eijsden 24-apr M Criterium
EPZ Omloop van Borsele 24-apr M Klassieker
Koningsronde van Beilen 27-apr V Criterium
Koningsronde van Almelo 27-apr M Criterium
Oranjeronde van Amsterdam 27-apr M Criterium
Ronde van Zuid-Oost Friesland 30-apr M Klassieker
Tour de Himmelfart Denemarken 5 t/m 7 mei M/V M/V Meerdaagse
Flevotour 14-mei M M Klassieker
DK Oost weg Ootmarsum 16-mei M/V M/V DK
Ronde van Villapark 21-mei M Criterium
Ronde van De Wijk 21-mei V Criterium
Marion Gödde Meisjesronde 22-mei V Omnium
Maartensdijkse Acht 21-mei M Criterium
Kleeberg Challenge 28-mei M Criterium
Ronde van Klein Zwitserland 28-mei M Criterium
Omloop Geraardsbergen (B) 4-jun M Omloop
Omloop van de Maasvallei 4-jun M Klassieker
Ronde van Nieuwendijk 4-jun M Criterium
Ronde van Papendrecht 4-jun M Criterium
Ronde van Rijen 5-jun M/V Criterium
Wielerronde van Exel 5-jun M Criterium
DK Oost tijdrijden Bornerbroek 14-jun M/V M/V DK
NK weg 18-jun M/V M/V NK
Omloop van De Kompanije 18-jun M Omloop
Open Omloop van Kasterlee (B) 19-jun M Omloop
NK tijdrijden 22-jun M/V M/V NK
Ronde van Volendam 25-jun M V Criterium
Ronde van Sliedrecht 25-jun M Criterium
Futurumshop Ronde van Ugchelen 30-jun M Criterium
Ploegentijdrit Lelystad-Enkhuizen 2-jul M V Ploegentijdrit
Wielerronde van Maren-Kessel 2-jul M M Omloop
Herzele Borsbeke (B) 9-jul M Omloop
Ronde van Kloosterburen 9-jul V Criterium
Ronde van Twente 9-jul M Klassieker
U6 Zweden 11 t/m 16 juli M Meerdaagse
Ronde van Poeldijk 24-jul M Criterium
Jeugdtour Assen 1 t/m 6 aug M/V M/V Meerdaagse
Rabo Ardennen Proef 8 t/m 11 aug M Proef / Training
West-Vlaanderen Cycling Tour (B) 19 t/m 21 aug M Meerdaagse
Valkenburg Klim Classic 21-aug M Klassieker
Wielerronde van Ede 25-aug M Criterium
Vestingronde Nieuwpoort 27-aug M Criterium
Excelsiors Wielerdag 28-aug M Criterium
Criterium Europeen Des Jeunes (L) 2 tm 4 sep M Meerdaagse
Kleine Omloop van de Veenkolonieën 3-sep M Klassieker
Ronde van Uithoorn 4-sep M Criterium
Wielerronde van Abbenbroek 4-sep V Criterium
Berkelse Wielerdag 10-sep M Criterium
Klompenronde Honselersdijk 10-sep V Criterium
Ronde van Baarn 11-sep V Criterium
Omloop Poppel (B) 11-sep M Omloop
Ronde van Ameide 17-sep M Criterium
Hart van Oosterhout 18-sep V Criterium
Jeugdronde Molenberg 18-sep M Criterium
Wielerronde van Well 25-sep M Criterium
Nederlands Club Kampioenschap 1-okt M NCK